Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban lehetne egy cd-vel...

Sims 3-ban lehetne egy cd-vel 2 számítógépen játszani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy eredeti sims 3 lemezzel szeretnék játszani én, és a testvérem. Külön szobánk van, így mindketten a saját gépünkön szeretnénk játszani. A baj csak az, hogy cd nélkül nem indul a játék. Legutóbb azt találtam ki, hogy csinálok egy iso fájlt az eredeti lemezről, és én úgy játszanák, a testvérem pedig a lemezről. Viszont így meg kapok egy üzenetet, hogy nincsenek megbizonyosodva arról, hogy jogtiszta másolat készült, aztán kilép. Van megoldás? :(



2015. márc. 6. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak, ha feltöröd, vagy ha megveszed még egy példányban. Az utóbbit én hülyeségnek tartom, az előbbi meg megint az, mert nem azért vetted meg, hogy aztán nem jogtiszta másolatot futtass.


Mindig egy időben játszanátok?

2015. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor az marad, hogy mikor melyikünk játszik majd. Nem egy időben játszunk.
2015. márc. 8. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!