Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eddig milyen játékokat vettél...

Eddig milyen játékokat vettél meg eredetiben? És milyeneket tervezel vásárolni?

Figyelt kérdés
A játék nevére gondolok.
2010. febr. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

GTA 4-et(XBox-ra)

tervezem a kiegészítőket

főleg a Lost and Damned-et

PC-re a Command and Conquer-Tiberium Wars 3 és az 1ik kiegésztítője(Kane's Wrath)

PC-re GTA San Andreas(még nem használtam mert trágya a gépem)

Team Fortress(Orange Boxban-ehhez is ratyi a gépem :S)

van még 1 pár de nem jók

CS 1.6 másolt van de lehet kéne eredetiben

2010. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GTA IV mert sztem egy zseniális alkotás és nemcsak holmi tucatjáték.

Azt leszámítva az utolsó eredeti játékom még kartondobozos időszakból származik. Azt hiszem talán a Nedd for Speed III Hot Pursit.

Anno sokat vettem meg karton dobozban akkor még internetem sem volt de ha lett volna azt sem tudtam vna mi az a torrent vagy warez. Bár akkoriban nem sok játék volt védve simán csak le kellett másolni a CD-t és kész.

Azóta egyet sem vettem meg a GTA IV kivételével.

Nem készült még olyan játék ami sztem megérte vna a pénzét. egy FPS-TPS 1-2 nap alatt kivégezhető a RTS unalmas számomra

2-3 napi játékért nem adok ki 10-15E Ft-ot. És különben is miért fizessek olyan valamiért ami ingyen is megszerezhető?

Ha van 2 ugyanolyan termék a polcon te melyiket vennéd le ami ingyen van vagy amiért pénzt kérnek? Naugye....

2010. febr. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól beszélsz öregem,teljesen egyet értek veled.Pl. most miért adtam volna pénzt a PROTOTYPE-ért,amikor letöltöttem a netről és 2 nap alatt végigjátszottam.És én sem fook kidobni 5-10 ezert forintokat egy debella játékért ha egyszer tökingyen letölthetem a netről.Én is csak kiváncsiságból tettem fel ezt a kérdést.Köszi azért a válaszokat.De azért még várok egy-két válaszra.
2010. febr. 15. 07:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem hogy én se teljes áron jutottam hozzá ezekhez hanem 1-2 E Ft-ért.

jó állapotban persze ilyenben válogatós vagyok(épp ezért nagy szerencsém is volt velük iyen olcsón tök újan)

Egyedül a GTA 4-et vettem meg rögtön ahogy tudtam,mert az naggggyon odab..... :)

az első válaszadó

2010. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Manic Miner nevűt vettem meg Androidra.

Nem tervezek mást venni, nem szoktam játszani csak ezzel a ManicMinerrel.

2018. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!