Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Németországban a videójátékok...

Németországban a videójátékok megjelennek angol nyelven és felirattal?

Figyelt kérdés
Nemsokára Németországba fogok költözni, tv-t nem nézek mert csak a sokk szenny van benne, szóval kikapcsolódás gyanánt inkább játszani szoktam. A németek nem valami jók szinkronban, meg hát ha játszok akkor azt eredeti nyelven szeretném élvezni, szóval ez lenne a kérdésem, hogy van-e ott a kinti játékoknak angol szinkron illetve felirat, mert ha csak német nyelven vannak ott leszinkronizálva a játékok akkor megfogok őrülni. XD A válaszokat előre is köszönöm. :)
2015. márc. 8. 03:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést "sok" akart az lenni, csak eggyel többször nyomtam meg a "k" betűt. :DD
2015. márc. 8. 03:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, persze, minden jatek es program elerheto angolul. A tobbnyelvu jatekoknal (vagyis amelyeket leforditottak nemetre, franciara, spanyolra...) is kivalaszthatod a telepitesnel, hogy melyik nyelvet akarod telepiteni, es angol mindegyiknel van. Nincs olyan, hogy kizarolagosan nemet nyelven van a jatek, legalabb angol opcio is mindig elerheto, meg a full nemet fejlesztesu jatekoknal (Arkania, Drakensang).
2015. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* még a full nemet fejlesztesu jatekoknal (Arkania, Drakensang) is.
2015. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. :) Most megnyugodtam. :D
2015. márc. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!