Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vagyok minden játékban...

Miért vagyok minden játékban béna?

Figyelt kérdés

A sakktól a kártya játékon át a számítógépes játékokig.

Amikor előre kell gondolkodni összezavarodok mindig túljárnak "az eszemen" nem veszem észre a logikus dolgokat.


Nem drogozok nem iszok semmi olyat nem csinálok ami káros lehetne az "agyamra" mégis képtelen vagyok összpntosítani és logikusan megoldani bármilyen problémát. Van olyan hogy napokkal utána jut eszembe mit kellet volna tennem.

Ez betegség vagy egyszerűen hülye vagyok genetikailag?

Javíthatok ezen.


22 éves fiú. Érettségivel.


2015. márc. 8. 10:25
 1/2 CptTomato ***** válasza:
Videójátékoknál kell egy alapvető készség hogy a két kezedet külön külön össze kordináld a szemeddel, de alapvetően ez gyorsan tanulható szerintem, viszont hogy jó is legyél játékokban főleg olyanokban amikben más emberek ellen játszol, nagyon sok idő kell, és néha akkor is folytatnod kell amikor nem megy vagy nincs kedved hozzá(mint pl egy foci edzéshez), hacsak nincs valakinek hozzá különleges érzéke.
2015. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javaslom hogy játsz (pl számítógépen) könnyű fokozaton, és valami olyat, amiben vannak logikai feladatok (pl Prince of Persia Sands of Time.) Vannak benne fejtörők, és nem mennek időre, akár órákon keresztül is gondolkodhatsz rajtuk.
2015. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!