Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet hagyományos módon...

Lehet hagyományos módon játszani a the Wolf among us nevű játékkal és fajtársaival?

Figyelt kérdés

letöltöttem és annak érdekében hogy játszhassak regisztrálnom kellet a Tell tale games weboldalon azt hittem ennyi és ok, de amikor bejelentkeztem a játékon keresztül akkor azt akarta hogy vegyem meg!


Szükséges ez, vagy van rá mód hogy simán játsszak vele bejelentkezés és meg vásárlás nélkül velük ( The wolf among us, the wlking dead, tales from the borderlands)



#The Walking Dead #Wolfamongus #borderlnds
2015. márc. 8. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen van rá mód, felkeresel egy warez vagy torrent oldalt, esetleg crackkel foglalkozó oldalt és letöltesz hozzá cracket. Ez persze illegális, szóval én a mágnes linket ajánlanám torrentnél, azt szinte lehetetlen visszakövetni.


Ha viszont tetszik a játék és megengedheted magadnak, javaslom vedd meg a játékot, ezzel támogatva a fejlesztőket. Én is sok játékot töltök le törttel, de ami tetszik, azt meg is veszem eredetiben.

2015. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2015. márc. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!