Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends játék...

A League of Legends játék arról szól, hogy az emberek szidják egymást/trollkodnak meccs közben? (nekem ez jött le)

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el játszani vele, de szerintem az nem valami szórakoztató, hogy minden meccsen halálra szidják az emberek egymást.
2015. márc. 8. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

maga a jatek jo is lenne, de tobbnyire 10 evesekkel van tele akiknek ez eszuk csak ennyire futja

magasabb szinten ranked meccseken mar tobnyire nem talalkozol mar ilyenekkel.

2015. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többnyire olyan gyerekek/felnőttek játszanak vele akik lenéznek, tiszteletlenek veled, nincs illemtudásuk és még szellemisérültek is. Leginkább... nézel animét? Ezek olyanok mint az one piece sárkányfiak c:
2015. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos kis szinten csak szidják egymást, meg megy a KS (kill steal, ölés lopás), meg a report, stb.


Emlékszem Aatrox-oztam egy meccsen, ölöm ellenséges Nunu-t, majdnem meghal, jön a csapattárs Sivir, flashel, hogy ellopja, persze időben megölöm, aztán végig KS, de assist-ja se volt rá. Ilyen ez a LoL szakma.


Úgy lehet ezt elkerülni, ha találkozol értelmesebb emberekkel, felveszed őket barátnak és 4-5 fős premade-ekkel mész játszani. 30-as szinten Gold 1/platina 5 ahol már gondolkodni is kell, nem csak rinyálni, ott erőteljesen morzsolódnak le az ilyen retardáltak.


Addig meg tűrni kell. Lehet találkozni normális játékossal, meg 10 éves vérpisitikékkel, akik azt hiszik ők hu**ozták a Golf-áramlatot.

2015. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!