Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mount and Blade Warband...

A Mount and Blade Warband nevű játékban, mit kell ahhoz csinálni hogy, elkezdjek trónra törni avagy saját királyságot létrehozni?

Figyelt kérdés
A Vaegir Királyság mellé álltam 98-as a max sereglétszámom, illetve két falum van, Chaez és Karindi, van egy váram, illetve egy városom Suno. Mit kéne elkezdenem ahhoz hogy legyen saját királyságom? Küldözgettem hősöket oda-vissza Bundukot Matheldet Ayalent Rolfot meg még párat. Most azt kéne csinálnom hogy "felmondok" Yaroglek Királynál aztán én foglalok el területet mint egy "magányos lovas" aztán amiket elfoglaltam más meggyőzött nemeseknek kell odaadnom vagy mit kell csinálni? Van egy másik kérdésem is, hogy úgy is végigvihetem a játékot ha végig az egész térkép Vaegir lesz?

2015. márc. 8. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Háborúba kezdesz valamelyik más királysággal. Nordokat javaslom mert nincs lovasságuk és közel is vannak. Elfoglalsz egy várat, azt vagy megtartod vagy odaadod valamelyik hősnek, kinevezel egy kancellárt aki intézi az ügyeidet. Adhatsz a hősöknek katonákat a saját seregedből. Ekkor még nem leszel király, akkor leszel király ha a többi uralkodó elismer. Hiába van tíz várad meg 20 vazallusod, még mindig beálhatsz vazallusnak. Én itt rontottam el, egész nagy területem volt már de véletlenül beálltam egy kitagadott khergit-hez és elvette az összes váramat. Úgyhogy vigyázz hogy kinek akarsz segíteni. Egy jó tanács: az értékes foglyokat ne add vissza semmi pénzért.
2015. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!