Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable Online hibaüzenet,...

Bri11 kérdése:

Star Stable Online hibaüzenet, miért?

Figyelt kérdés

Eddig semmi problémám nem volt a játékkal, most pedig befizettem magam egy 15 napig tartó Star Riderségre, erre amikor játszani akarok, kapok egy hibaüzenetet:

[link]

Mit jelenthet?? Szerintem azért ez egy ku**a nagy pofátlanság, ha emiatt nem tudok játszani.. le fog telni a 15 nap és az lesz, hogy feleslegesen dobtam ki azt az 500Ft-ot...

Az újratelepítést már próbáltam


2015. márc. 8. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy nem képes felülírni a meglévő adataidat (szóval nem képes váltani sima felhasználóból prémiumos felhasználóra, tempfile hibája van).


A hibaüzenet szerint (legelső sor) nincsen elég helyed a meghajtón, ahova a játék telepítve lett. Magyarán tele van a merevlemezed. Pucolj le 1-2 GB-ot róla és töredezettség mentesítsd ( [link] )

2015. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod :) Egyébként nem értem miért van ez: összesen 243GB-s a merevlemezem, ebből pedig 140GB szabad o.o
2015. márc. 8. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor midnenképpen írj a supportnak. Kuká-nak mennyi hely van lefoglalva? nincs valami program, ami előre lefoglalt sok-sok gigabyte-nyi helyet? A játék főkönyvtárát vagy valamelyik elemét nem tetted írásvédetté? Másra nem igazán tudok gondolni.


CCleaner-t is ráküldheted, az is szokott segíteni, de 140 gb üres helynél az írásvédett mappa a legvalószínűbb.

2015. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már írtam nekik, elvileg 48 órán belül választ kapok. Fogalmam sincs, nem nagyon értek az ilyesmikhez:D :/ Nincs, továbbá semmi sincs írásvédetté téve :)

Most épp megy a töredezettségmentesítés.

Kicsit a töredezettségmentesítés után olvastam, mert nem tudtam hol keressem (win8), de mostmár megvan, viszont azt írták, hogy így kezdőként ne küldjünk rá mindenféle tisztító programot, mert baj is lehet belőle. Szerintem megvárom, mire betölt a töredezettségmentesítés, ha így sem jó, inkább megvárom a support válaszát. De töredezettségmentesítés után (mármint ha kész), írok, hogy mi újság.

2015. márc. 8. 23:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtörtént a töredezettségmentesítés, mitnemondjak, elég sokáig tartott... viszont a probléma továbbá is fenn áll :"(
2015. márc. 9. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!