Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amikor van egy játék és az...

Amikor van egy játék és az van ráirva a telepitésnél hogy nem másolhatom mert szerzői jog védi és komoly bűntetés lehet ha másolom nos ez igaz vagy nem? És honen tudják hogy én másolom a játékot vagy nem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz.

Sehonnan.

2015. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak szoftverek,amikről egy biztonsági másolatot csinálhatsz, ha tudsz, mert egyre több a másolásvédett, főleg a játékok azok.

A lényeg a jogosulatlan használat elkerülése.

Van ahol eleve tilos a másolás, ezt nem is tudod megtenni simán, ebből lehet ráismerni, ha angolul nem tudsz, de persze a szöveget kell inkább elolvasni, amikor megkérdezik, egyetértesz e vele.

A legmodernebb játékok, szoftverek regisztráció nélkül nem is működnek, például a sims4, amelyet csak egyszer lehet installálni és az EA bőszen megy a pénzre, állatira utálja a koppintásokat. A simses programok nagy lehúzások, mindenféle kiegészítőket nyomatnak jó pénzért, meg pénzért vehetsz pontokat, komolyan annyira undorító az anyagiasság, hogy én meg sem veszem a 4. részt.

Amúgy a Win Live ellenőrzi a jogtisztaságokat, ha letöltöd, engedélyezed a kontrollt, amit egy policyval telepítenek a gépedre és mindent kinyír, amit nem csíp, egyszerre csak azt veszed észre, hogy a hozzáférésedet ehhez, meg ahhoz a könyvtárhoz is megtagadja a gép és tárolja a bizonyítékokat, meg gondolom riasztja ezerrel az illetékeseket, csak azok nem ugranak minden apróságra.

Még újraparticionálni sem könnyű ilyenkor a vinyót.

Nekem a laptopom már ilyen, a vételkor meg kellett adni a személyi adataimat, Németországban vettem.

Win7, win8 már óvatosan kezelendő, meg a wifi, mert simán lezárják a gépedet, oszt annyi.

2015. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!!!!!!
2015. márc. 11. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!