Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA fórumon kitiltottak IG...

Okoska98 kérdése:

SeeMTA fórumon kitiltottak IG név hiányáért, hogyan tudnám megváltoztatni a nevem, mert nem enged belépni? Mindig csak az ablakot hozza be, hogy ki lettem tiltva, írjam át és szóljak egy globális moderátornak. Hol tudom átírni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 9. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Linkelj légyszi képet, hogy mit ír ki a fórum. Örökre tiltottak ki? Mert akkor az nagy baj, mivel IG név hiánya miatt csak hozzászólási jog megvonását lehet büntetésként adni. Ha nem írtad át az a neved IG névre 2 hétig, akkor törlik a profilod.


Ez van a szabályzatban: A fórumon kötelező az IG név (Vezeteknev_Keresztnev) használata! Becenév beleírása megengedett, de csak az IG név után!* (Ha 2 hétig nem írja át a felhasználó akkor az accountot töröljük),

Ha nem játszol a szerveren kötelező feltüntetned a nevedben! (pl.: XY Ferenc - Nem see)

[ Büntetés: Ha leveszi, 50% figyelmeztetés, továbbiakban tiltás. ]


Szerintem regisztrálj inkább újra.

2015. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!