Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban lehet, hogy azért...

CS:GO-ban lehet, hogy azért nem dob fel, mert az egyik haveromat bannolták?

Figyelt kérdés
Egy mecsnben voltunk és wh-zott. Örökös bannt kapott. Mostanában sorra nyerem a mecsek, vagy első vagy második vagyok, mégsem dob fel.
2015. márc. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is Wh zol? Amúgy VAC system egy foss, és nem jól szűr sajnos, a feljelentős rendszerrel próbálják szimultán használni. Amúgy haragszom is rád, egy online játékban ne használj tiltott segítséget, csak engem és a hozzám hasonlókat idegesíted fel.
2015. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sose értettem mi jó abban, ha te nem értesz egy játékhoz és csalnod kell. Single playerben is megvetem az ilyen embereket. Mert lusta vagy képezni magad, valami kis skillt tanulni, inkább beraksz csalást.


Amúgy meg ha sok feljelentést kapsz, simán megnézik, és azért sem droppolhat fel. Tanulj meg csalás nélkül játszani, ennyi a történet.

2015. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NEM ÉN VOLTAM!! Egyik barátom.
2015. márc. 10. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!