Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretném telepíteni a gépemre...

Kitti.a kérdése:

Szeretném telepíteni a gépemre a Tomb Raider-t és Harry Potter játékokat. Mivel tudom kicsomagolni a . Pack és CSD fájlokat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

It's pretty simple. You got an ISO image of the game or retail disk. It's got *.csm and *.csd files in it.


REMEMBER: you can't unpack the game before its release date!


So the game release date has come, what you do?



Get the manifest files for the game. Program will inform you what files are needed (later versions, not 1.6 alpha 0). You'll also probably find them here or somewhere on the Internet

Go to Program Settings, set there GCF folder. If Steam is installed, it would be like ...\Steam\SteamApps

Manifest files put in ...\Steam\depotcache folder, Phoenix will search for them in that folder

Now go to CSD Unpacker tab

Select CSD file in the game disk (or image or whatever)

Select Destination folder where to unpack

Select\Check all the items on the left-bottom list

Click Unpack button and wait


amúgy meg szedjed le máshonnan, ahol van rendes setup.exe

2015. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Tomb Raider-t mondjuk vettem .Nem pedig letöltöttem.
2015. márc. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!