Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen verzióban érdemes tört...

Milyen verzióban érdemes tört Minecraft szervert csinálni?

Figyelt kérdés
Egy kisebb (30 fős) skypvp-t szeretnénk csinálni, de nem tudjuk melyik verzióban érdemes, ha törtet szeretnénk. És hogy van ez? Kliensekről (pl mestermc) fel tudnak jönni? Hogy szerezzek több embert?

2015. márc. 10. 15:23
 1/6 pappgr ***** válasza:
Én azért az eredetit ajánlanám, de ha nem akkor olyat amihez van bukkit úgy tudom 1.8-hoz is van már. Egyébként a mestermc és a huminecraft az elég rossz én inkább mineshafter-t használnék.
2015. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.7.2 meg 1.8 megy. Mivel nektek skypvp lesz, nem annyira fontos az 1.8. Ha nem raksz be modokat a szerverbe, csak pluginokat, akkor nem lesz gond. Alap szervert használd, bukkitba meg spigotba könnyű pluginokat berakni.


Több ember -> hirdesd a szervert mindenfele.

2015. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bukkit meg spigot megszűnt 1.8-nál az eula miatt, sponge amit most fejlesztenek.
2015. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most hogy csináljam? Ha megépítem a szerver map-ját, akkor mi a teendő? Eredetit nem tudok szerezni, meg főleg a tört játékosoknak szólna, de például egy 1.5-ös kliensről nem tudnak felmenni egy 1.7-es szerverre? Illetve, ha letöltöm a minecraft 1.7-et valahonnan, akkor az azpn készült szerverre csak azok tudnak jönni, akik pont azt a verziót használják?
2015. márc. 10. 16:02
 5/6 A kérdező kommentje:
1.7.5-ben jó elkészíteni? Onnan hova rakjam át majd a map-ot? És egyáltalán jó az a verzió?
2015. márc. 10. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szűnt meg sem a bukkit sem a spigot. 1.8-at ajánlanám, pont ezért, mert sokan azt hiszik, hogy megszűnt, és emiatt nagyon kevés 1.8-as szerver van.
2015. márc. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!