Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban térkép készítések...

Minecraftban térkép készítésekor miért a térkép szélére kerülök?

Figyelt kérdés
Olvastam a wikin, hogy a térképnek ott kellene lennie a középpontjának, ahol a térképet lecraftolom és megnyitom. De nincs ott, teljesen bugos, kinagyítva mindig eltűnik a már felfedezett rész, és craftoláskor a legszélén vagyok, tehát jobbra kb hiába fedezek fel akármit, lelóg a térképről... Semmi értelmét nem látom, másnál ez rendben van?

2015. márc. 10. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nálad bugos, gondolom nem eredeti.
2015. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rosszul gondolod.. Eredeti a játék, újratelepítettem, kitöröltem mindent, csináltam új világot, és rendre a szélére teszi az emberkét, nem ott van a közepe, ahol craftolom..
2015. márc. 11. 17:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Másik gépen is megnéztem, ez alapján nem csak nálam bugos. Gondolom (ha már feltételezgetünk) válaszadás előtt nem ellenőrizted a saját eredeti példányodon...
2015. márc. 12. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:

1.7.X

1.8.x

mindegyiknél megy nálam a térkép, kb középen indul (mivel szektorokra van felosztva max a legkisebbnél kerülsz a szélére, de ha nagyítod papírlappal, akkor középre dob).

2015. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, megnéztem, és egy nagyításnál nekem is középre kerül. Tovább nagyítva viszont, legnagyobb bánatomra továbbra is rózsátlan a helyzet.

[link]

Így néz ki.

2015. márc. 12. 14:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam a Mojangnaknak is, meglátjuk, válaszolnak-e egyáltalán. Addig, ha megtennéd, megnéznéd nálad is ezt a továbbnagyítós témát? (Én a képen maxra nagyítottam) Előre is nagyon köszönöm!
2015. márc. 12. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogz kell megnagyítani a térképet?
2015. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A térkép köré raksz még papírt, teljesen körbe.
2015. márc. 15. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!