Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Five nights at Freddy's...

A Five nights at Freddy's sorozat történetével kapcsolatban lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
Kik és miért ölik meg a phone guyt? Mi köze Golden Freddynek a 2 történetében történt történt gyermekgyilkosságokhoz? Mikor játszódik a kettő? '87 előtt vagy után? Tényleg volt egy ilyen étterem? ez tényleg egy városi legenda?

2015. márc. 10. 20:39
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! Tudom kicsit későn írok (2016-ban),de szeretnék válaszolni a kérdésedre! Ugyanis én is nagyon szeretem a FNaF-ot,és tudom is a történetet :)

1. Állitólag nem ölik meg Phone Guy-t... Csak elteteti a halálát... (mert kiderül,h ő Purple Guy (vagyis Vincent))

2. Az a köze Golden Freddy-nek,h ő harapja le a kisgyerek fejét. (Bár lehet,h ez inkább a 4. részhez kapcsolódik)

3. Az első rész 1948-ban játszódik. A 2. pedig a '87 harapás után 30 évvel (2017ben)

4 Van ilyen étterem,de csak a játék megjelenése után nyitottak ilyeket.

5. És nem hiszem,hogy városi legenda... Nem tom. :)

2016. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Springtrap-girl ***** válasza:

A 87'-es harapás igazából 83'-ban történt és Goldie követte el mégpedig úgy h Purple Guy (William) fia a Fredbear Family dinner-ben ünnepelte szülinapját de köztudott h félt Fredbear-től ( Goldie ) ezért a bátyja mindig ijesztgette. Tehát a szülinapját ünnepelte mikor a bátyja és barátai kitalálták h milyen jó buli lenne h a kisfiú adna egy nagy puszit Fredbear-nek,de ez rosszul sűlt el. A kisfiú beleesett Fredbear szájába és összeroppant a homloka (kisagya sérült). Ezért lát a Fnaf 4-es gyerek rémálmokat. De William megharagudott és megölte a legnagyobb fiát ( a bátyust ) és barátait. Belőlük lesz Freddy Bonnie Chica és Foxy.


Phone Guy-t asszem Bonnie vagy Freddy öli meg mert aszt hiszik h ő William.


Golden Freddy-nek a harapáson kívül annyi köze van h ő egy olyan animatronic amiben rugós endoskelwton van tehát egy ember bele tud bújni szükség esetén. Tehát William belbújt Goldie-ba és úgy csalogatta be a gyereket egy hátsó szobába ahol a a "dolog" történt.


Az étterem létezik keress rá Google Maps-en. Bár az lehet h csak utánzat.


Remélem tudtam segíteni ;)

2017. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!