Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 4 tulajdonosok...

Playstation 4 tulajdonosok véleményére lennék kíváncsi, mi a véleményük, meg vannak-e elégedve a konzollal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szia ! én 3 hete vettem meg a ps4 konzolomat :) eddig semmi panaszt nemtudok mondani :D:D volt párx hogy akadt a menü..fogalmam sincs miért de más különösebb dolog nem történt :D rohadtjó :) megérte a pénzét :) de ha van konkrét kérdésed írj nyugodtan :)
2015. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne, hogy huzamosabb játékidő alatt mennyire melegszik, és milyen zajos.
2015. márc. 11. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én barátomnál nyomattam vlmi Knack-el

Egész nap ment,hát...langyos meleg közötti értéken volt

Persze ez nyilván más egy gta5nél,vagy far cry4

Ami a hangot illeti,bekapcsolásnál hallottam azt a csippanást,ezen kívül semmi mást

2015. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A zajos alatt arra lennék kíváncsi, mennyire pörög fel a hűtőventilátor, és hogy milyen hangosan olvassa a cd-t.
2015. márc. 16. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Blu ray disc az amire gondoltál

Hát,amilyen hangzavar van itt a mediaba 10es skálán 3-4

Itt semmit se hallottunk

Persze ez nyilván más otthon a full csendben

Hozzáfűzés: gondolom ps4 is olyan mint a ps3

Hogy csak az ilyen ultra mega betöltéseknél (pl világ vagy bármi,amikor elindítod a játékot) lesz vlmi kis hangja

2015. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!