Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Battlefield 3-ban PBbann-t...

Ha Battlefield 3-ban PBbann-t kaptam (Nem tudok egy szeróra se felmenni. ), akkor ha megveszem pl bf 4 vagy a Hardline-t arra is kiterjed?

Figyelt kérdés

bann formája:


[link]


Kérem a: -csaló szar vagy meg ilyesmiféle válaszoktól kíméljetek.


2015. márc. 11. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

csaló szar vagy meg ilyesmiféle válaszoktól kíméljetek

- talan megdicserni kellene?

a kerdesre: nem megy at (sajnos)

2015. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Figyelj, nincs miért magyarázkodnom, mivel március 7.-én kaptam a bann,t, én meg február közepe óta nem BF-eztem.. De ez is mit érdekel téged..
2015. márc. 11. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
már egy ideje hardveres banolás van és account szerint adják. A banolás után csak új gépről és új regisztrációval tudsz felmenni. A banolás az adott játékra és az utána megjelentekre szól, az előző bf játékokat nem érinti. De akit banolnak pl. a bf1942-ben, az elbukja a bf3-at és 4-et is. Ott már csak egy új gép, új account és új játék segíthet. Mert megérdemlitek csalók!
2015. aug. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!