Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Call of Duty-sok miért...

A Call of Duty-sok miért utálják annyira a Team fortress 2-t?

Figyelt kérdés
Én a TF 2-sökhöz tartozok és tényleg nem értem, hisz mind a két játéknak ugyanaz az alapja, a lövöldözès.

2015. márc. 11. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Miért, utálják?

És ha igen, kit érdekel? Engem szórakoztat, a többi 6 milliárd ember véleménye meg le van...

2015. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Én szeretem a Call Of Duty-ket,a Team Fortress-et sem utálom.

Viszont ahogy mondod,ugyanaz az alap,csak kicsit másképp.A Call Of Duty játékok úgymond felnőttesebbek,komolyabb kategóriába sorolhatók,szerintem.

2015. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

"A Call Of Duty játékok úgymond felnőttesebbek,komolyabb kategóriába sorolhatók,szerintem."


Szerinted. Szerintem meg amerikai háborús propaganda, szemben a TF2-vel, ami megpróbálja elkerülni a hadsereg fetisizálását némi humorral és retró esztétikával.

Nagy baj egyik játékkal sincs, szerintem, de hogy a CoD komolyabb lenne. Nevetséges.

2015. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagy CoD-os vagyok, és semmi bajom nincs a TF2-vel. Sőt BF-el és CS-vel se.
2015. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 K. Isti válasza:
73%
Nagyon jó sztem a TF2 sőt 700 órát játszottam eddig vele és nem unom,pedig nincs prémiumom.De ha komoly fegyvereket akarok akkor CoD.
2015. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A CoD az a gyerekesebb és butább... Igazából az tényleg csak a lövöldözésről szól és közben meg AMERIKA (Én Amerika párti vok, de ez már túlzás), FÉRFIAK és FEGYVEREK mindenütt, de totál nem realisztikus módon. A fő célközönség az a 12 éves gyerekek.


A Tf2 ezzel szemben a TEAM fortress (csapaterőd) címhez nagyjából hű... Az a nagy baj vele, hogy amikor ingyenes lett beszabadultak a kisgyermekek akik sz@rrá visongják mikrofonon keresztül a mindenséget, modoznak, magas a pingjük, laggolnak, káromkodnak és elsősorban tönkre vágják a csapatmunkát... Már, ha! Nem minden kisgyerek ilyen szerencsére. Amúgy én amondó vagyok, hogy mindenki játszon azzal amivel jólesik neki :)

2015. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

Igaz hogy a Team Fortress2 is olyan veszélyes játék mint a Talking Angela? Sokan írják, hogy az ellenfél szemével figyelnek, vagyis kukkolnak minket. Igazából az összes Talking játékra is ezt mondják, habár nem mindenki...


Azokat kérdezem, akik játszanak/játszottak a FT2-n. Mit higgyek a játékról? Nektek mi a tapasztalatotok?

2015. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
#7: Hagyd abba ezt a hülyeséget, de sürgősen!
2015. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dragon Bolt válasza:
53%

1. #6 teljesen igazad van.

2. Én speciál régen CoD-oztam, most TF2-zök. Viszont semmi bajom sincs egyik játékkal sem.

3. De viszont elképeztően idegesítő, amikor a 10 éves kisgyerekek elkezdenek mindenféle hülyeséget beszélni, az ilyennek legszívesebben azt kívánnám, hogy törjön el a mikrofonja!

3.: példa: Barátommal játszunk egy Minecraft textúrájú pályán, erre valaki próbálja "kiütni" a talajt mondván: "miért nem tudok blokkokat kiütni?"

2015. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lakatos Géa ***** válasza:
Én nem utálom a TF 2-t, csak a haverom miatt játszottam vele, de mindig is rettentően unalmasnak tartottam.
2015. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!