Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez az "Ismeretlen Hiba"?

Magyoka kérdése:

Mi ez az "Ismeretlen Hiba"?

Figyelt kérdés
Mostanában mikor játszok és vásárolok a boltban ... egyszer csak kiírja, hogy ismeretlen hiba. Sokan ajánlották, hogy töröljem le és telepítsem újra ... hát így is lett. Ez nem segített. Most már bejelentkezni sem tudok, ugyan is ezzel az alkalommal is ezt az ismeretlen hibát írja ki. Mit csináljak? Hogyan hozhatom rendbe?

2015. márc. 12. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem nincs meg a League of Legends csak erre jártam. :)


Azt olvastam a neten hogy:

- Pantheon's Dragonslayer skin okozza (bár ez elég régi hiba, gondolom csak javították már)

- frissítsd a grafikus kártyád driverét. Ez általában megoldja ha videókártya alapú a hiba. Esetleg ha nemrég frissítettél, lehet hogy érdemes kipróbálni hogy visszarakod az előző drivert és azzal próbálkozol. Nekem már volt olyan játékom csak régi videókártya driverrel ment jól.

- Egy helyen azt írták, hogy a játék "Config/game.cfg" fájljába a "[General]" rész alá írd be hogy "x3d_platform=1". Az idézőjelek nem kellenek csak azért írtam hogy kiemeljem a lényeget. Ettől DirectX helyett OpenGL-lel fog menni a játék. Viszont zárásként megemlítik, hogy bár ettől a bolt megjavul, lehetnek egyéb grafikai problémák úgy mint homályos textúra stb.


Próba szerencse.

2015. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez mostanában nagyon gyakori EUNE n. már vagy 2-3 hónapja csinálja ezt este 7/8 és 10 között utána általában jó. nem nagyon törődik vele a RIOT ez van. nem tudsz mit csinálni
2015. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én az utóbbi válasz híve vagyok egyébként köszönöm a segítséget ... tényleg csak estefele tojik be a játék, de reggelre valahogy megjavul... mégegyszer köszi mindenkinek
2015. márc. 15. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában mindenre azt mondja hogy ismeretlen hiba. Az egész játék egy nagy retek bug....
2015. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!