Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 online fizetős?

Roli995 kérdése:

Gta 5 online fizetős?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megkérdeztem haveromat, hogy fizetős-e a Grand Theft Auto 5 online PS4-en, azt mondta, hogy igen, de gondoltan titeket is megkérdezlek, hogy ez így van-e. és, ha igen, akkor havonta, vagy csak egyszeri alkalommal? remélem, ha fizetős, akkor csak 1x kell az elején. :( rákerestem már, de csak a DLCkről sikerült találnom infót és azok ingyenesek. előre is köszönöm a válaszokat!

#GTA #Grand Theft Auto #GTA 5 #GTA Online #graonline #gta5 online gta 5 online
2015. márc. 13. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen fizetős. Havidíjas szolgáltatás, de akár egy évre is megvásárolhatod. Egy évre olyan 15ezer Ft körül van.
2015. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi az infót! :) majd meglátom, de lehet, hogy meglesz
2015. márc. 14. 09:21
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem fizetõs... Megveszed a játékot az tartalmazza a gta 6 öt es az onlinet is ha ps4en vagy xbox360\one on játszod csak a psplusra vagy az xbox livera kell elofizetned ami nem csak a gta onlinehoz elõfizetés... Gépre pedig ingyenes lesz.
2015. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja hát igen, platform nem volt kikötve de én alapból konzolba gondolkodtam.
2015. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
GTA 5-öt tartalmazza, nem a 6-ot.
2015. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!