Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki tudna segíteni az Avatar...

Ki tudna segíteni az Avatar játékkal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Nekem is elkéne a segítség..

Szépen feltelepítette a játék demóját, egyszer akadt meg egy kis fájlnál ott volt olyan, hogy cancel, retry és ignore . Előszőr adtam neki retry-t, hogy próbálja újra, de ugyancsak azt hozta be és végül ignore-t adtam neki. Aztán már meg sem akadt, feltette, be is jön meg hallok pár hangot is igaz elég halkan, de végül is megy csak nincs kép. Tiszta fekete az egész.

Ha tudtok segíteni, vagy legalább tippetek van, hogy miért nem megy, akkor írjatok !

Köszi előre is mindenkinek.

Üdv!


2010. febr. 15. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem csak néha fordúlt elő ilyen, akkor újraindítottam és ment... nem tudom, hogy mi lehet a gond, van elég hely rajta, mert elég gépigényes... az enyémen is úgy akadozott.. ha nem megy, akkor próbáld meg újra felinstallálni... sok sikert!
2010. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát van rajta elég hely szerintem, elég nagy a hardja.

De újra fogom telepíteni. Köszi :)

2010. febr. 16. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Az avatar the gameben nagyon halk a hang. Szal adj rá kakaót :)
2010. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!