Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a metin2.hu GF-et...

Hogy lehet a metin2.hu GF-et bypasselni?

Figyelt kérdés

Mert töltöttem le egy hacket, és azt írja ki amikor elindítom: HACK_SHIELD ERROR:20001

Vagy ha nem is kell bypasselni, akkor hogyan tudnám ezt megoldni, hogy működjön?

U.I:Pls ne írjatok olyat hogy:Játssz rendesen, Nem kell hackelni, Mások játékát teszitek tönkre.THX



2015. márc. 13. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod bypasselni, pontosan ezért van bent a hack shield, hogy a hozzád hasonlókat megfogja.
2015. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

"Pls ne írjatok olyat hogy:Játssz rendesen, Nem kell hackelni, Mások játékát teszitek tönkre."


Oké, akkor írok mást: egy vesztes vagy, de a való életben majd megtanulod, hogy arra nincs hack.

2015. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na és most szemléltető példaként láthattátok, hogy milyen válaszokat nem vártam.De nyugi, ment a piros
2015. márc. 14. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Jajjajjaj, pirosat kaptam, brühühühü!

Tessék, most nyomhatsz rá még egyet, te csaló lúzer.

2015. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok nem kell válaszolni, írtam egy hacket amit nem szúrnak ki, pedig éjjel nappal fennt vagyok.Magától öli a mobokat ami körülötem van, és 7x-es sebességgel.Na ennyit erről.Sziasztok!
2015. márc. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!