Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim, küldetés probléma,...

Skyrim, küldetés probléma, megoldás?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám lenne, hogy van 1db küldetésem, amit sehogy nem tudok megcsinálni.

Anno is volt egy ilyen csak mindig lusta voltam megcsinálni és annyira előre haladtam a játékban, hogy a későbbiekben hiába mentem oda az illetőhöz aki fölött a nyíl volt a küldetést már nem tudtam megcsinálni.

Na most ugyan ilyen a helyzet, a küldetés az, hogy "Látogassam meg a Télvár akadémiát", aki jártas benne az tudja, hogy ez nagyon az elején van, de én meg annyira előrehaladtam, hogy a most, nem tudom megcsinálni, mert egyszerűen hiába kattintok rá arra a személyre, akire ott kell már nem csinál semmit.

Erre van valami kód vagy valami ?


A segítséget előre is köszönöm !!



2015. márc. 13. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak arra vár, hogy bemutasd neki valamelyik varázslatodat. Mutass neki valamit, vagy hogyha túlmentél már az Elder Knowledge questen (main questline), akkor csak használd valamelyik Thu-umot és be kell engedjen :D
2015. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez már nem az a küldi, amire te gondolsz, már rég megcsináltam az egész fő küldetés sorozatot, meg rengeteg mellék küldetést is. De valakivel a várban kellett volna beszélnem aki bemutat valakit, vagy azt a helyet kellett volna bemutatni nem emlékszem, a lényeg, hogy azt már sehogy nem tudom megcsinálni szóval valami kód kellene, néztem oldalakat, de nem nagyon értem, hogy most mit kéne beírnom. Csak azaz egy aktív küldim van, szóval valami csak van rá.
2015. márc. 13. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!