Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyikhez várható előbb törés...

Melyikhez várható előbb törés Xbox One vagy Playstation 4? Csak mert most elvileg könnyen törhető hierarchikus rendszerben készültek és még is semmi?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Tévedésben élsz, egyik se törhető könnyen, pontosan ezért nincs is még rá törés :D De ha azt nézed amikor megjelent az xbox 360 ott is kellett jó 1-1.5 év mire fel tudták törni az elsőt.
2015. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom és nekem az is volt 360-om. azt meg h könnyen lehetne törni azt csak olvastam de akkor lehet hülyeség de valljuk be... lassan 2.ik éve van kint a piacon.
2015. márc. 15. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:

2017 október 11-én lesz feltörve az Xbox One, és 2018 január 3-án a PS4.


(Most komolyan: normális választ vártál erre a kérdésre? Szerinted konzoltördelő hackerek járnak ide, akik be fogják jelenteni neked a pontos dátumot?)

2015. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most komolyan ... egy teóriát sem lehet felvetni amin el lehet indulni és beszélgetni ? és akkor jössz te a fa*ságoddal .. ki kért meg h írj, ha nem vagy képes normális lenne húzz a pi*ba inkább....
2015. márc. 15. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen játékárak mellett gondolom a microsoft és a sony is gondolt a konzolja feltörése ellen
2015. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remélem hogy időközben lesz vmi
2015. márc. 19. 01:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Basszus ha játszani akarsz vedd meg a játékot, vagy szerinted ahhoz nem kell pénz hogy elkészüljön és nem emberek dolgoznak rajta nap mint nap? Ha meg egy 18ezres játékra sincs pénzed akkor talán ne a legújabb konzollal játssz... ez a megoldás.
2015. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Az ilyen "túl drágák a játékok" emberkék 90%-ának 200 ezres telefonja van.
2015. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jó régi cikk, de valszeg a mai napig nincs normális törés a két konzolra. Amúgy egy jótanács... megveszel kb max 1-3 játékot egyszerre, szerintem felesleges többet... Amelyik nagyon megtetszik, megtartod, bár lehet később ígyis-úgyis túl adsz rajta. És eleve használtan veszed... Máris nem 18-20 ezer... Minél tovább bírsz várni, annál olcsóbban tudod megszerezni. Kb 12-13 ezernél indulnak használtan, és egészen 6-8 ezerig eshet az áruk egy olyan fél év alatt. Attól függ mennyire sikeres játékról beszélünk. Ha elég gyorsan végigjátszod, kb eladod ugyanannyiért, vagy max buksz egy ezrest rajta. Tudsz online játszani, nem kell szarakodni a megkerülöm-féle megoldásokkal, és szerintem kisebb fizuból is megoldható...
2016. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

egyet felejtesz el, a multihoz már mindent aktiválni kell fiókra, szóval a multi kapásból ki van lőve használtnál (meg amúgy is live gold kell hozzá).

2016. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!