Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a Sims 3?

Miért akadozik a Sims 3?

Figyelt kérdés
Felraktam a The Sims 3 Complete Edition-t, és játék közben a kameramozgás eszeveszettül akad. A Sim kreálásnál még nem, de a játéknál már igen. Mit tehetek vele? Próbáltam már más verziót, gépet újraraktam, játékot, de ugyan az. :S Sims 4-et, illetve más erősebb játékokat simán visz, tehát a gépigénnyel nincsen probléma.

2015. márc. 16. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert szar, nemtörődöm módon írták meg, nincs olyan gép amin ne akadozna és minél több kiegészítő van felrakva hozzá, annál elviselhetetlenebb az egész.
2015. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Eredeti a játékod vagy letöltötted? Ha eredeti akkor nem tudom mi a baj, próbáld frissíteni. Ha letöltötted akkor sok minden miatt akadozhat a játék általában rámegy valami vírus. Remélem segítettem!;)
2015. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Egyik eddigi válasz sem jó.

Melyik térképen játszol? Mit jelent, hogy akad, megy 10 másodpercig, aztán áll? vagy lassan töltődnek be az objektumok, látszik ahogy kipakolja a szürke objektumokat aztán teszi rá a textúrát?

Mennyi ram van a gépben?

2015. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A Complete Edition-t letöltöttem, és semmi vírus nincsen benne, "nem élek ilyen szerekkel". :) Az összes kiegészítő rajta van. Ha letöltöm Originről a sima alapjátékot, annál is ugyanaz a probléma van.

Mozgatnám a kamerát, és akadozik, de folyamatosan.

2015. márc. 17. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Melyik térképen játszol?

2. Milyen videokártya van a gépben?

3. Mennyi memória?

4. Milyen oprendszer?

2015. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1. Teljesen alap térkép, mindegyik kiegészítősen rossz.

2. MSI GTS450 Cyclone 1GB

3. 8GB 1333MHz

4. Windows 8.1 Pro 64bit

2015. márc. 18. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:

1333 MHz-et a procira írtad, ugye? Ram nem lehet "megaherzes". Ha ilyen a procid, annak elégnek kéne lennie, feltéve, ha van belőle legalább 4 db...

Én 2 db 3000 MHz-essel játszom, 4 GB rammal. Ez elviszi kb a kiegészítők felét-két harmadát. Én úgy gondolom, az összeshez kéne négy, legalább 2000 MHz-es proci, és 8 GB ram.

2015. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző!


Már miért ne lehetne a memóriának 1333Mhz-s sebessége? 1,3 Ghz-s procit találnék furcsának inkább, sebességre.


A processzorból meg jellemzően csak egy van átlagos gépekben, ami többmagos. A kérdező nem írt semmit a processzoráról.


Kérdező! A videokártya egyébként nem a legerősebb. A processzorod pontos típusát tudod? Ha nem, Aida nevű program vagy CPU-Z megmondja.


Egyébként, sajnos a játék elég rossz alapból, optimalizálatlan, több kiegészítővel szinte játszhatatlan. Én egy i5-4690-es proci + R9 290X videokártya és 8GB 1600Mhz-s RAM mellett nem tudom élvezhetően játszani, ha minden kiegészítő fenn van.

2015. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 8! Majdnem édes mindegy, hogy 1 db többmagos, vagy több egymagos processzorról van szó, legalábbis a Sims szempontjából. Én mindössze arra akartam kilyukadni, hogy elég magasak a játék követelményei.
2015. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyi aranoys ez a 8 giga ram hozzászólás

A sims 3 32 bites, beletehetsz 16 gigát, akkor sem fogja tudni használni


komolyan mint a kisgyerkek amikor szexről beszélgetnek

mostantól kiirom az sg-s nickemet a sims-es hozzászólásaimhoz, hogy mindeki tudja ki vagyok :)


Mike

2015. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!