Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1 olyan problémám lenne hogy...

Dobosbenjamin kérdése:

1 olyan problémám lenne hogy a cs go amikor be akar tölteni a pálya kifagy a játék. Nem rég lett ujjra rakva a gép windows8.1 pro volt akkor ment mint az állat de most win 7 van ultimate 32bit és most nem megy. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 20:58
 1/4 anonim válasza:
Lehet, hogy az, hogy csak 32bites. Próbáltál már 64-bites rendszert felrakni win7-be? Amúgy miért raktál rá régebbi rendszert?
2015. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. is köszönöm a válaszod de sajnos csak ez volt kéznél de tervezem a win 8.1pro beszerzését. ja és nem probáltam win 64bit-et.
2015. márc. 17. 22:15
 3/4 A kérdező kommentje:
win7 64bit*
2015. márc. 17. 22:16
 4/4 anonim válasza:
akkor ha tudod próbáld meg. de más ötletem így hirtelen nincs. max annyi, hogy próbáltad újratelepíteni a cs go-t? mert lehet az is, hogy telepítés során lett vele valami bug. Én multkor az Assassin's Creed Revelationnal jártam így. Letöltötem uplayről játszottam vele újraraktam a gépem win 8.1 64bit-re (előtte win 8.1 32-bit volt) és azóta akárhányszor letöltöm és telepítem hibát dob így hát most mintha ablakon kidobott pénz lenne...
2015. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!