Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jelesen árulja...

Csábításból jelesen árulja már el valaki hogy mit kell csinálni hogy kapjak 30 ap. -t a barátokért?!

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy ugye be kell hozzà fejezni az 5. epszit de mi van azzal az e-mail címmel .. oda milyen e-mailt kell megadni a baràtaimnak hogy kapjak 30 ap.-t?

Írjatok gyorsan !

Ezzel kapcsolatba irjatok le minden lènyegeset!

Előre köszi! :)



#epizód #lány #szerelem #szenvedély #Csàbitàsból jeles #randijàtèk #helyes sràcok
2015. márc. 19. 19:08
 1/5 anonim válasza:

1. csinálsz egy emailt 2. beírod oda 3. csinálsz egy babát 4. elmész az 5-ödik epiig 5. és megvan :D

;) legalábbis nekem működött...

2015. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nagy baj hogy akit meg akarok hívni lányt annak van a rendes játékán kívül még kb 3 játéka van?!
2015. márc. 20. 20:08
 3/5 anonim válasza:
1. vagyok, nem értem :( akit meghívsz annak van más játéka amin regisztrálva van ezzel az emailel? mert ha így gondoltad akkor nem :) nekem pl. van egy emailcímem amit arra használok, hogy játékokra regisztráljak :D
2015. márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ludy válasza:
Amugy meg mèg kell legalább 1 akciopont!
2015. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èrtem köszi! :)
2015. márc. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!