Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvásároltam a Resident Evil...

Megvásároltam a Resident Evil Revelations 2-t XBox 360-ra, de nem tudok játszani vele?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy megvettem digitálisan a játékot, viszont most egy ideig nem lesz netem. Ez nem is lenne baj, már teljes a játék mivel kijött a negyedik epizód, de most hogy jatszani akartam vele, nem jelenik meg csak az elso epizod net nelkul, es azt irja, nincs meg a tobbi resz.... pedig letoltottem mindet, es vegig is vittem. Azt hittem hogy a 360-al lehet net nelkul jatszani... vagy ahhoz, hogy azzal amit digitalisan toltottem le jatszani tudjak kell a net? Elvileg mindent letoltottem, akkor miert csinalja ezt? Legyszi normalis valaszokat irjatok

2015. márc. 19. 19:24
 1/1 anonim válasza:
mennyiért vetted meg?
2015. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!