Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elder Scrolls Online PC DVD...

Jozsevader kérdése:

Elder Scrolls Online PC DVD termékkulcsa biztosít nekem havidíj vagy pluszköltésg mentes játékot megvásárlás után?

Figyelt kérdés

Az Elder Scrolls Online nem is olyan régen havidíjas játékból egyszer fizetőssé vált, viszont most egy ESO: Tamriel Unlimited játék kapható digitálisan, ami 16 000 Ft. Viszont online boltokban még megrendelhető olcsóbban a PC-DVD kiadása az alapjátéknak, azonban nem tudom, hogy kell-e plusz az esetben még ráfizetnem (pl mondjuk Upgrade to Tamriel Unlimited vagy nemtudom).


Köszi mindenesetre minden válaszolónak



2015. márc. 19. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, elvileg fejleszteni kell.
2015. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett, mondjuk én anno Imperial Editiont vettem. De árulnak Tamriel Unlimited játékot is azt biztos nem kell upgradelni.
2015. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak amiatt, hogy a haverom meg csak simán vette meg, egy teljesen alap játékot 1 éve, aztán 3-4hónapja nem fizetett és most egyből aktív a felhasználója pluszköltség nélkül
2015. márc. 22. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!