Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's creed Rough-nak...

Az Assassin's creed Rough-nak van valami kapcsolata a többi résszel? Úgyértem lehet érteni a sztorit ha nem játszottam a Blac Flag-el?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen rész nem létezik.
2015. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: Ne piszkáld már,legalább az "Assassin's"-t helyesen leírta!
2015. márc. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bakter most néztem hogy elírtam :/ Rouge-ét akartam csak tegnap este félálomba írtam :D Az első résztől a 3+liberation-ig végig vittem (a 3-ba mindent megcsináltam amit lehet ládák erődök) A liberationba is. A black flaget végig kell vinni hogy értsem a rouge-ot mármint nincsenek benne utalások az előző részekre?
2015. márc. 21. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉN még nem játszottam végig, körülbelül 55 %-on vagyok, de eddig nem volt. Ahogy nézem a 3 után, már nem is kapcsolódik annyira össze, főleg a jelen.
2015. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Black Flaghez nem igazán kapcsolódik a játék, inkább az AC III-hoz, onnan köszönnek vissza a szereplők (Haytham, Achilles, bár ugye Haytham Edward fia, de kb. tényleg csak ennyi köze van a BF-hez a Rouge-nak) és egy kicsit belenyúlunk a Unity-be, nagyon-nagyon hangyányit. A sztori teljesen önálló, lehet az előző játékok nélkül is érteni és szerintem rohadt jó a lett a Rouge :D A Brotherhood óta nem játszottam ennyire jót az AC-vel, pedig nálam ez sorozat soha nem indul hátrányból ;)
2015. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!