Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban csináltam egy...

Minecraftban csináltam egy pályát. El is voltam rajta és kiléptem. Majd belépek arra a pályára és semmi sincs nálam! A ládában se volt semmi se! Valaki elmondaná mi történt? Nagyon érdekelne.

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 07:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 1.8-ban játszottam.
2015. márc. 21. 07:38
 2/8 anonim ***** válasza:
hol csináltad a pályát? single, multi? ha saját szerveren, lekapcsolás előtt nyomtál /save-all t vagy van valami automata mentő pluginod van bent?
2015. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
single
2015. márc. 21. 07:54
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja bocsánat 1.7.2-vel mentem most fel.

Megnézem azzal is amivel készítettem.

2015. márc. 21. 07:55
 5/8 A kérdező kommentje:
De gondolom attól még nem fog minden elveszni.
2015. márc. 21. 07:56
 6/8 A kérdező kommentje:
1.8.3-ban sem látszódnak a cuccok!
2015. márc. 21. 07:57
 7/8 anonim ***** válasza:

1.8-as világba ne lépkedjél fel korábbi verzióval, mert kinyírod a világ generátorát és egyszer csak kapsz egy üzenetet, játék összeomlott a mentésed meg elveszik örökre.

Minden pályára az akkori generátorral kell fellépni, a legjobb az, ha pontosan az adott patches launcherrel mész fel. Pl 1.8.0-ra felmehetsz 1.8.3-mal, de 1.7.X-szel már nem kéne. A legjobb viszont az 1.8.0 lenne neki.

2015. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó.Egyébként már egyszer volt két ilyen.Az egyiknél kreatívban voltam és a redstone ready pályába bele jött egy mezős pálya.A másik már érdekesebb.Akkor semmi ilyet nem csináltam de törlődött.Mondjuk elég érdekes is volt mert ösvények voltak,mintha egy hatalmas lény elhaladt volna arra.Reggelre pedig törlődött.
2015. márc. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!