Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike GO Ha piacról...

Haver22 kérdése:

Counter Strike GO Ha piacról veszek valamit CS-ben akkor 7 napos csere eltiltást kapok arra az itemre amit megvettem. Ez miért van? Nem lehet kijátszani valahogy? Vagy esetlek kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Nincsen Vac bannom sem, steam guard is be van kapcsolva több mint 15 napja, nem is új eszközről jelentkeztem be, jelsztó sem változtattam, nem is töltöttem fel pénzt nem új "bank kártyát használtam" nem értem mi lehet a probléma
2015. márc. 21. 11:20
 1/3 ricsi15hun ***** válasza:
Mindenkinek ez van! Oka: Ha pl feltörik a fiókodat és pl van rajta 100 euró akkor így rögtön nem fogják tudni ellopni.
2015. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért van rajta trade off egy ideig mert sokan sportot űztek belőle,hogy 0.20 eurós cuccokat vettek 100 db-ot és 0.30-ért továbbadták,ezzel keresték meg a játékok árát,ergo hogy ne tudd forgatni oly gyorsan.
2015. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja értem köszi szépen a válaszokat
2015. márc. 22. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!