Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft 1.8-ban mért nem...

Minecraft 1.8-ban mért nem működnek a modok?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az 1.8-as verziót, letöltöttem hozzá a megfelelő forge-t, letöltött modot beraktam mod mappába, forge mod-ba indítom játékot, és 3 aktivált mod-on kívül nem látja amit én betettem. Mit csinálhattam rosszul?

2015. márc. 21. 11:31
1 2
 1/12 SP4C3 válasza:
0%

Mert a minecraft egy igen béna játék, amit lelki szegények szoktak játszani, mert az IQ szintjük megközelíti a 30-at. :/


Egyébként próbálj meg régebbi verziót ebből a kibeleToszott játékból, hátha azzal sikerül.

2015. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mi lótúrónak válaszolsz, ha lenézed a másikat, istenem, te milyen játékokat szeretsz, válaszodból itélve tetrisz, aknakereső meg ilyenek... Mi a szarnak törődsz mással hogy mivel játszik, de gondolom aki nem olyan mint te azt lenézed, nagy-nagy taps neked így tovább... :D

Ez a válasz olyan megkönnyebülés volt neked, mint amikor szex közbe elévezel! :D

Mindenki lenéz mindenkit, milyen világ ez a mai... jaj jaj

2015. márc. 22. 18:22
 3/12 Jófej:D ***** válasza:
Megdelelő modokat töltöttél le hozzá? Mert nem mindegy hogy milyen minecraft verzióra tervezték a modokat.
2015. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Traincraft modot próbáltam elsőnek, egy videó alatti linkből töltöttem le, utánna google-n kerestem 1.8-hoz való modokat, de amit letöltöttem, egyik se akart működni, nem látja a modokat.
2015. márc. 22. 18:32
 5/12 Jófej:D ***** válasza:

Kicsomagoltad? (ha rar, zip, st. formátumba töltötted le)

ha igen, akkor több ötletem nincs.

2015. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jófej:D ***** válasza:
Az st, az stb.
2015. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem csomagoltam ki, néztem videókat, berakják a mod mappába, a .jar formátumban letöltött fájlt és működik, majd megpróbálom kicsomagolni.


(az baj ha nem eredeti a játék? :D :P)

2015. márc. 22. 23:18
 8/12 Jófej:D ***** válasza:

Csak akkor, ha mestermc, Huminecraft vagy hasonló.

Pl. Teamextreme launcher, vagy Mineshafter jó.

2015. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igg-games.com-ról töltöttem le, nem tom mi féle verzió az.
2015. márc. 23. 20:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma, a traincraft mod az 1.6.4-es verzióig adták ki csak, viszafrissítettem 1.6.4-re, letöltötem a hozzá való forge-ot, és már látja minecraft.
2015. ápr. 6. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!