Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3-ban mennyi fps...

Battlefield 3-ban mennyi fps ajánlott körülbelül? (Multy)

Figyelt kérdés
Most töltöm le, és a grafikai beállításokat akarom úgy állítgatni, hogy egy normál fps értéket kapjak. mennyi ez a normális? Mennyi a minimum? Afölött szeretném kicsivel!

2015. márc. 21. 11:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Multi*
2015. márc. 21. 11:55
 2/8 anonim ***** válasza:

a szem ~ 24-től látja folyamatosnak,viszont mivel a képkockák nem egy ideig vannak úgy 27 -től élmény.

Tehát 30 felett már részletkérdés, fsp>30 legyen és jó.

2015. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 meszike91 ***** válasza:
Én 60-al játszok. 30 alatt kifejezetten rossz, 60 felett SZERINTEM nem sok értelme van.
2015. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazából ~ 30 felett már-már nem látsz különbséget.

annyi a lényeg,hogy 30 felett legyen.

Tökmindegy hogy 35 vagy 105.

2015. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az aki azt mondja, hogy "30 fölött az emberi szem amúgysem látja a különbséget", nincs igaza. Észre lehet venni a különbséget 30 és 60FPS között. Sőt, 60 és 120FPS között is. Meg lehet kérdezni egy gyakorlott Counter Strike játékost, hogy elég-e neki 30FPS. Valószínűleg csak nevetni fog egy jót.


A kérésre válaszolva az ajánlott FPS a legtöbb játéknál 60FPS. Még ha néha be is esik ez alá az FPS szám, akkor sem lesz játszhatatlan a játék.

2015. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CptTomato ***** válasza:

Ugyan a szemed nem érzékeli már de tegyük fel hogy 30 fps-től nincs különbség már... csakhogy olyan nincs hogy stabil fps, egyetlen játéknál sem.

Így 30 és 60 fps között ha valami miatt nagyon ugrál az fps számod akkor laggként elmosódásként érzékelheted, nagyjból ezrért van hogy a legtöbb játék élvezeti szintjét 60fps-re lövik be és rinyálnak a konzolosok amikor nincs meg. Pc-n is ugyanez a helyzet csak itt ugye van lehetőség alkatrészt cserélni és a beállításokkal jobban bíbelődni.

2015. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, 60-70 fps alatt hátrányban van az ember!!! Sajna a BF3 hivatalos gépigénye nagy kamu a minimumot gépigényt illetően. Én úgy tapasztaltam, hogy gép fejlesztés után a 30-40-es fps-em 70-120-ra ugrott és sokkal jobb játékos lettem!!!!
2015. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2015. márc. 26. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!