Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Warframe...

Mi a véleményetek a Warframe című játékról?

Figyelt kérdés

Érdemes elkezdeni?

Prémium nélkül is "játszható"?



2015. márc. 21. 21:29
 1/2 CptTomato ***** válasza:

Mikor még játszottam vele akkor nem kellet semmit venned amit nem akartál...

De ... marha monoton maga a játék szerintem..bár azt hozzá tenném hogy nagyon szép és látványos.

2015. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes elkezdeni, az egyik legjobb online akciójáték.

Platina (prémium fizetőeszköz) vásárlása nélkül is meg lehet mindent szerezni, csak rengeteget kell farmolni hozzá.

Könnyen bele lehet futni olyan "falakba", amik hosszú időre megakasztanak. Pl: az ellenfelek az újabb bolygókon már túl erősek a te páncélodhoz/fegyveredhez képest, de még nem tudsz erősebbeket gyártani, mert egyetlen ultraritka összetevő hiányzik hozzájuk, amit az istennek sem hajlandó elhullajtani egyetlen ellenfél sem. Egyszerre játszottunk egy barátommal, és neki már öt darab is volt abból a komponensből, amiért én vagy 15 órán keresztül gürcöltem. Ez nagyon dühítő/hervasztó tud lenni.

2015. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!