Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends játékban...

A League of Legends játékban Vayne-hez melyik a jobb support? Leona, Tresh vagy Blitzcrank?

Figyelt kérdés
Esetleg ha mégsem ez a 3 akkor melyik?

2015. márc. 22. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

thresh nem rossz, ahogy a másik kettő sem, de nagyban függ attól, milyen supportot hoz az ellenfél. Nem érdemes közelharcit vinni, ha az ellenfél supportja távolsági és van 2-3 cc-je (lásd nami).

Én azt mondom, inkább az ellenség felállásától (adc + support+jungler) függ, melyik a jobb support, de thresh igen sokoldalú ezen a téren, akár támadást, akár védekezést nézed, bár el lehet gondolkozni egy bard-on is.

2015. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bardnál jelenleg nunu support is jobb. Az a karakter többet árt,mint segít. Amúgy pedig igen, a felállástól függ, de én személy szerint leonát preferálom a három közül.
2015. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is Leonán gondolkoztam, és szerintem őt fogom megvenni, azért is, mert teamfightba is jó, tehát mindegy milyen supportot hoz az ellenfél, akkor se érhet fel egy Leona supportal szemben.
2015. márc. 22. 11:07
 4/14 A kérdező kommentje:

És még válaszolnátok pár kérdésemre?

1. Ashe beöli Draven-t?

2. Vayne beöli Draven-t?

3. Ki öli be Draven-t?

2015. márc. 22. 12:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Ashe és Vayne elég rossz pick draven ellen. Ellene inkább egy Varus kell.
2015. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Varus miért ölni be Draven-t?
2015. márc. 22. 14:44
 7/14 A kérdező kommentje:
ölné*?
2015. márc. 22. 14:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak pokeolod és, ha lejjebb megy az élete ulti. Pokeolni meg nagyon könnyű,mert fut a fejszéi után.
2015. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

Megnézed és elgondolkozol vajon mik azok a képességek, ami miatt egyik hős jobb a másik ellen, vagy épp fordítva.


Draven ellen én Varus-t vagy Caitlyn-t vinnék, mivel caitnek alapból hatalmas távolságú az alap támadása, míg varus egy feltöltött Q-val átlövi kb az egész bot lane-t. Esetleg Quinn-t, mivel levakítja és semmit nem ér a draven extra sebzés vakon.


DE általános tény marad: Az adott karakterrel jobban játszó játékos elveri a másik karakterrel kevésbé jól játszó embert. Tehát ha kikapsz egy rossz Draven-t, Vayne-nel is verheted, míg egy skilles, jól játszó Draven megeszi caitlynt, quinn-t is.


draven ellen mondjuk pont jó leona és thresh is, csak meg kell fogni/zavarni, hogy felvegye a lepattanó fejszéket, amit a földön te halványan látsz (neki elég feltűnő).

2015. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt ez oldalt :D Szoktam is nézni, csak kíváncsi voltam a véleményetekre, meg nem voltam benne olyan biztos. De még egy utolsó kérdésem lenne: Graves beöli Vayne-t?
2015. márc. 22. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!