Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszanátok ilyen felelsz...

Játszanátok ilyen felelsz vagy merszet?

Figyelt kérdés

Játszanátok ilyen felelsz vagy merszet / üvegezést?


Játék menet és Szabályok:


4-14fő, lány - fiú egyenlő számban


A játékosok körbe ülnek (általában egy zárt szoba, ahol csak közös megegyezésel tartózkodhat más) és megyőződnek arról, hogy mindenki ismeri és elfogadja a szabályokat.

Ezután egy középre tett műanyag flakonnal kiforgatják a kezdő játékost.

Az így kiválasztott játékos számára a többiek kitalálnak egy feladatot, amit neki teljesítenie kell. A kiválasztott vagy megcsinálja a feladatot vagy veszít egy életet. Ha nincsen több élete, akkor múszály elvégeznie a feladatot. Ezután ő forgat, és ez ismétlődik a játék végéig.


A FELADAT lehet bármi ami nem kifejezetten ön és közveszélyes, illetve nem hagy maradandó nyomot személyen és nem okoz anyagi kárt senkinek. A feladatnak egyérteműnek, érthetőnek kell lennie.

A játékosok a játék elején állapodnak meg a feladatok durvaságáról. Általában a szopás környékén van a határ. De fontos, hogy a feladat elvégzéséhez max 1 ruhadarab levétele kérhető, amelyet ezután vissza vehet a játékos. Ez a szabály biztosítja a feladatok fokozatos nehezedését.

Ha játékosnak a feladatát egy másik emberrel/emberen kell végrehajtania akkor az a személy csak egy a helyszínen jelenlevő, a szabályokat elfogadó játékos lehet. Abban az esetben ha ez a játékos nem szeretne résztvenni a feladat megoldásában egy életéért cserébe megteheti( ha nincs neki nem). Ebben az esetben az eredetileg kiválasztott játékos egy másik személynél próbálkozik. Ha senki nem vállalja a feladatot vele, akkor a feladat elvégzettnek számít, és mehet tovább a játék.

Ha egy játékos elutasít egy feladatot, akkor azt mégegyszer nem kérhetik tőle.


ÉLETEK:

Az életeket viselt ruha darabokban tartják számon a játékosok. Ilyen ruhadarab :


Lányok:

-Póló/blúz

-Nadrág/szoknya

-melltartó

-bugyi


Fiúk:

-póló

-nagrág

-alsónadrág


Ez lányoknak 4 fiúknak 3 életet jelent.

Ezeken a ruhákon kívül csak cipőt, zoknit(harisnyát nem) és sapkát viselhetnek a játékosok. (Ezek viselete szabadon választott, életet nem adnak.)

Természetesen az élet adó ruhadarabok viselése sem kötelező. Bárki indulhat kevesebb élettel ha akar.


ÉLET LEADÁSA:

Ha egy játékosnak le kel adnia egy életét, azt egy ruhadarab levételével teheti meg. Ez úgy történik, hogy a játékos felál, és a kör közepén leveszi az egyik általa választott életadó ruhadarabját. A ruhát ezután a körön kívül leteszi a játék végéig. A levett ruha csak soron következő lehet. Pl.: nem lehet előbb levenni a bugyit mint a nadrágot.

A ruha levételével felfedett testrészt a továbbiakban tilos takarni.( más testrészel vagy tárgyal) Tehát például bugyi levétele után a két lábat szorosan összezárni vagy keresztezni tilos.

Ha egy játékosnak elfogy az élete, akkor a továbbiakban nincs mentsége a feladatok alól, hacsak fel nem adja a játékot.


A JÁTÉK FELADÁSA:

Ha egy játékosnak már nincsen élete, akkor a játék feladásával lehet kibújnia a feladatmegoldási kényszer alól. (ha van élete azt kell leadnia)

Ez úgy történik hogy a játékos hangosan és mindenki számára érthetően kijelenti hogy feladja a játékot. Ezután végre kell hajtania egy a játék elején kijelölt az átlagosnál durvább feladatot. (Ez lehet fiúk, lányoknak külömböző.) Ezután ő már nem számít játékosnak.


A JÁTÉK VÉGE:

A játéknak akkor van vége amikor ebben a játékosok megegyeznek. Ez általában egy előre megbeszélt időpont vagy esemény. De semmiképpen nem lehet játékot befejezni az adott kör lezárulta nélkül.

Játék közben, főleg kínos esetben senki nem szálhat ki a játékból.


A játék során felvetődő kérdésekben a játékosok szavazással döntenek.


A játékról semmien hang/kép anyag nem készülhet. Főleg mivel kiskorú játékosok esetében ez törvénysértő lehet.


VÉGE


Vélemény?


Kérlek válaszodban tüntesd fel nemed és életkorodat.

Pl: 19/L

18/F



2015. márc. 24. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez így elég durva (pedig játszottam már elég rendes felelsz vagy merszeket), de kicsit enyhébb feladatokkal és kevesebb vetkőzéssel ok lenne. Szerintem felelsz vagy merszezni nagyrészt tizenévesek szoktak, és szntem az első nemi érintkezés nem egy ilyen játék közben ideális. 15 F
2015. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy játszanék.

28/F

2015. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez jó! :D Így még nem játszottam. 17/L
2015. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

csatlakozok, 22F :)

am lányok is jöhetnének :)

Ja igen élet szám az nem egészen okés szerintem, csajoknak legyen ugyanúgy 4 :)

2015. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Helló :))

Gondolom ez a kérdés már nen aktuális de azért leírom:

Én szivesen játszanék ilyet, legfőképpen osztálykiránduláson, ottalvós bulin stb. A lényeg hogy a tanárok/szülők ne zavarjanak...:D

Na most a vetkőzés... Én eleve nem vagyok szégyenlős, és szerintem eléggé bevállalós vagyok. Bugyin kívül az összes ruhadarabomat képes lennék levenni a többiek előtt. Persze csak ha a társaság tényleg olyan hogy nem fotóz le titokba és nem pletykálja el mindenkinek hogy félmesztelenül látott. Illetve csak akkor venném le a melltartóm ha rajtam kívül min. még egy lány képes lenne megtenni.

Ha az lenne a feladat hogy csókolózzak akár fiúval akár lánnyal megtenném. Még nem volt első csókom de eddig se nagyon izgatott hogy kivel lesz az. Lánnyal azért vállalnám be mert mindenki tisztában van vele hogy ez csak játék és nincs leszbulás. Tehát egy bizonyos szintig benne lennék a kicsit durvább feladatokban.

Összefoglalva: Igen. Szivesen játszanék. :)

És azért írtam ezt le így hogy azért fiatalabbak válasza is legyen :))

13/L :P

2015. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is 68F :D
2015. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
.
2015. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igeen
2023. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!