Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A School of Dragons játékban...

A School of Dragons játékban miért nem tudom megnöveszteni a sárkányom?

Figyelt kérdés

Van egy Sand Wraith-om, de nem nõ meg. Amikor elértem az 5-tos szintet nem hozta ki Hiccup az hogy menyek el megnöveszteni és így nem tudtam át ugorni a gyerek szint. De azért tovább neveltem, gondoltam a 10-es szinten lehet majd hagya. De nem jött elõ itt sem! :(

Valakivel történt már ilyen? Ha igen, hogyan oldotta meg?

Elõre is köszönöm!



2015. márc. 25. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Menny hablatyra mégegyszer mert lehet hogy egyszerre több feladat is van nála ha megvagy akkor Katt a dragon transformation ra

Remélem tudtam segíteni:)

2015. márc. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogyhogy katt a dragon transformation-ra?

Amúgy ez lenne a hatodik sárkányom, és az elõzõ 4 sárkányt amit felneveltem azokná is ott volt a másik feladat hiccup-nél, de kijött mindig utána az a feladat hogy felnövesztés, szóval semmi nem változot az ucsó 4 sárkánytól eddig a sárkányig...

de azért köszönöm a választ!

2015. márc. 26. 15:49
 3/4 Jazmin07 válasza:

Szia!

Nekem igaz ,hogy még csak a 2. sárkányom van ,de nála a 8. szinten kiírta ,hogy menjek felnöveszteni,de persze csak tini lett tőle. Azt hallottam ,hogy a suttogó halál ami nekem van az 10. szint -től lesz nagy. A send wraith-ot viszont én sem tudnám megmondani most neked ,de szeretnék egyet majd én is.

2015. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most ugyanez a problémám csak Boneknapperrel. Már 10 szintes, de még mindig nem kaptam felit, valószinüleg azért, mert miközben nőtt a sárkáy egy ilyen fő-felit csináltam (főfelit értem pl.: az icestorm islandos vagy ilyesmi) én írni fogok a supportnak hogy mi a problem, hátha segítenek vagy valami... Sztem te is írj, vagy ha már megoldottat kérlek küldesz egy privát üzenetet, hogy hogyan? :/
2016. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!