Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz-e a Five nights at...

Lesz-e a Five nights at Freddy's-nek 4. része?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=r-WXmyRcxic Ez mennyire igaz?

2015. márc. 27. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom de már a 3 is ritka sz* r lett.
2015. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már az első is ritka sz** volt.
2015. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem több FNAF nem lesz. Elvégre a fejlesztő a történet szempontjából rengeteg dolgot feltárt, másrészt a gyerekek lelkét is felszabadítottuk (Jó befejezés esetén). Én személy szerint örülnék egy negyedik résznek, ami az eredeti étteremben játszódik (Fredbear's Family Diner) és elmeséli, hogy hogy kezdődött az egész.
2015. márc. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

FNaf 4 egy ideig nem lesz, VAGY nem is lesz. Legalábbis eredeti verzió. Ugye a fanok készítettek fanf 3-at, ami a fnaf és a fnaf2-őt foglalja magába. Valószínüleg lesz fan-made fnaf 4, amit ötvöznek a fanok.

Abban egyetértek, hogy nem valami ütős a fnaf 3. Csak fantomok és Springtrap van, egy rossz rendszerrel, semmit nem látsz a kamerákban. Viszont!! A minijátékok nagyon jó ötlet volt, az dobja fel az egészet. És ez a magyarázat, hogy miért nem lesz fnaf 4. Az utolsó minipályán "összegyűl" mindenki, és ha mindent jól csináltunk (síró léleknek torta) az animatronicokba zárt gyereklelkek felszabadulnak, és "kihalnak" a robotok. Ez a tökéletes vég a fanf storyjának. DE. Egyedül purple guy az, akiről homályos foltok vannak (nekem). Vagy hogy Mangle miért "él". Mivel ugrálunk az időben (egyszer 2000-ben vagyunk, egyszer 1987-ben és asszem a fnaf 3 2030-ban játszódik de nem vagyok benne biztos...) meg lehetne oldania Scottnak, hogy az ő storyjukat magyarázza el. Így reménykedünk hogy lesz fnaf 4.

2015. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csabika117 válasza:
Szia lesz Fnaf 4 A nappokban olvastam hogy Scot camtown vagy hogy hivjàk a trilogiàt nem fejezi be enyivell ..De ha jol tudok akor mèg lesz Five night at freedy:New generation-is :)
2015. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ja lesz és már 3 Anomatronics már készen is van Freddy,Bonnie,Chika eléggé Spingtrapposak lettek.És októberben fog megjelenni a játék.Itt nyomon követheted a többi anomatronicsokat.

[link]

2015. máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lesz FNaF 4 Október 31-edikén remélem olyan király lesz mint a többi rész bár a 3. eléggé lightos lett.
2015. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!