Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ezekhez hasonló RPG...

Valaki ezekhez hasonló RPG játékot tud?

Figyelt kérdés

Skyrim

Divinity 2: Tökmindegy melyik része

Kingdoms of Amalur: Reckoning


Szóval ilyen normális harcrendszerrel, szép grafikával, és ami a legfontosabb: Jó legyen benne a karakter létrehozás. Szóval, hogy lehessen benne szép karaktereket alkotni.


Dragon Age: Inquisition, csak azért nem jó, mert annak nem ilyen "szabad" a harcrendszere, és ahogy olvasgattam eléggé ronda karaktereket lehet benne létrehozni.


Szóval, ha tudnátok ilyen játékokat, hálás lennék.



2015. márc. 27. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szinte minden MMORPG

Dragon Age

2015. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Dragon Age-t irtam, és nem nem minden MMORPG.


MMORPG-k 99%-a még a kijelölős harcrendszerű ronda grafikával.


Azért várom a Black Desert-et.


De, a kérdésembe RPG játékot írtam, bár nem kötöttem ki, hogy nem MMORPG.

2015. márc. 27. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:

TERA, hol kijelölős? És az Archeage?

De akár ott van a Guild Wars 2 vagy az Elder Scrolls Online is.

2015. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt mondtam, hogy a 100%-a?


Utóbbi 2 meg ronda.


2-t fel tudtál sorolni, a 2000 MMORPG közül. Ez még 99,9% :D

2015. márc. 27. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
A Guild Wars 2 ronda? Menj el szemorvoshoz, hátha még gyógyítható!
2015. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogyha esetleg összehasonlítod, egy Black Deserttel, BLESSel, vagy esetleg egy fel moddolt Skyrimmal.... :D
2015. márc. 27. 22:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék... a környezet szép benne, de én egy RPG-be főleg a karakterek kinézetén akadok fenn.
2015. márc. 27. 22:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Amit itt felsoroltál (és felsoroltak a többiek - a dragon age első része természetesen kivétel) nem szerepjátékok, csak annak próbálnak tűnni. A hozzád hasonló, grafikára élvezőknek pedig a krájzisz aktuális része javallott.
2015. márc. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na, csak hogy tisztázzuk.


A szép grafika nekem a Kingdoms of Amalur: Reckoning-nál már megvan. Ennél szebb a GW2.


De a GW2 már csak azért sem felel meg, mert annak is a kijelölős harcrendszere van, ami ro*adt unalmas.


Másrészt, én inkább a karakterekre figyelek oda egy RPG-ben. (nem egy FPS-ben.. várj, lehet, hogy te látod a Crysis-ben a karakteredet, én nem... nem tudom, lehet velem van a baj.)


TERA az tökéletes lenne, de nincsen end-content, másrészt a gazdaság már be van állva. (Hopp, hogy figyelek. :D)


Bár én a kérdésemben inkább csak egy sima RPG és nem MMORPG-re vagyok kíváncsi. Remélem vágjátok a különbséget.

2015. márc. 28. 08:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a később megjelenő játékaid, ennyi apróságon fennakadó játékossal én nem tudok mit kezdeni.

Kajak nem tudok neked mit ajánlani, mert valahol úgyis belekötnél.

2015. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!