Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy megvan egy...

JustTheGame kérdése:

Miért van az hogy megvan egy játéknak akár 2x esen is a gépigénye mégis szaggat? Pl AC4

Figyelt kérdés

Gépem adatai:AMD A10-5800K APU 3.8ghz

Ram 4gb-KINGSTON azt hiszem 1333 vagy ezerhatszáz valamennyi Vidikari:Sapphire HD 7700 1GB GDDR5


Előre is köszönöm a válaszaitokat Nemvagyok valami jártas számítástechnika terén tehát ha elrontok valamit,azért bocsánat



2015. márc. 28. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Friss driverek vannak feltelepítve? Fut esetleg sok felesleges háttérprogram?
2015. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért szaggat a játék, mert APU-s processzorod van, aminek a lényege az erős integrált videokártya, erre vettél bele egy dedikáltat. APU-s proci alapból nem erős, csak akkor vesz az ember a gépbe olyat, ha nem akar mellé videokártyát APU-s procik foglalata amúgy is FM2+, ami kb már 5-6 évrakni. Azes technológia, azóta sokkal frissebbek és más technológiájú foglalatok vannak AMD-nél, lásd AM3+ (vagy akár intel 1150-ese).


Az apu-s procik régebbi játékokhoz jók, mivel NEM játékra lettek kitalálva, hanem irodai munkára (egyszerűbb adatbázis kezelés, könyebb, primitívebb tervező programok, stb). Szóval az itt a gondod.

2015. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mellé videokártyát rakni. Az APU-s procik foglalata amúgy is FM2+, ami kb már 5-6 éves technológia*

Nem tudom mi lett vele.

2015. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vannak feltelepítve friss driverek mivel most újítottam fel a gépet.Köszönöm a válaszokat annyit még tudtok segíteni hogy szerintetek most mi legyen?
2015. márc. 29. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, nem hinném hogy a géppel lenne baj. Hiába APU-s a CPU, két magos Intel Pentiummal (Haswell) játszható az FC4..

Eredeti a játékod? Meg mennyire szaggat? Grafikai beállításokkal hogy állsz? Kapcsold ki a vsync-et.

2015. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, AC4. Az FC4 is, de csak injectorral.
2015. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most tudom hogy kicsit hülye leszek, hogy kiírom nem eredeti a játékom a játék egy kalóz verzió. High optionsal viszi 30-35 fps el.És néha vannak elég bitang szaggatások vsync-kivan kapcsolva
2015. márc. 29. 14:42
 8/9 A kérdező kommentje:
És az a legjobb az egészben,hogy a Crysis2-őt visi szaggatás nélkül stabilan....
2015. márc. 29. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs patchelve, patcheld.
2015. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!