Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találom a hajóroncsot?

Hol találom a hajóroncsot?

Figyelt kérdés

The Witcher 2: Assassins of Kings játékban, Foltest-ben vagyok.

Kayran kutatása közben egy hajóroncsot találtam, (bla..bla), majd a feladat azt adta, hogy keressek egy másik hajóroncsot.

Az egész erdőz felkutattam, többször is, de nem találtam sehol.

Esetleg valaki tudja hol van?



#küldetés #hajóroncs #Thw witcher 2 #királyi postaláda
2015. márc. 31. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég régen játszottam vele, de asszem megtaláltam, ne vegyél mérget, hogy igazam van, de.... ha jól emlékszem, a kikötőben volt, elég nagyot csaptam a homlokomra.
2015. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajna nem találtam ott se, se a környékén.

Esetleg meg kell hozzá csinálni valami olyan küldetést, ami "odavarázsolja"? :)

2015. márc. 31. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor a kőhídnál próbáld meg. Ha ott sincs, még egy olyan halvány emlékem van, hogy valamerre asszem hegynek föl banditák vannak (a folyó mentén keresgélj), de a banditás nem biztos, lehet, hogy rosszul emlékszem, mindenesetre elég sokat kell lefelé menni hozzá, van hogy le kell ugrani, stb. Arra készülj fel, hogy ott már le kell gyaknod a szörnyet! Egy tipp, azt nem is kell remélem mondanom, hogy ezüstkardot használj, de le fog csapni sokszor a csápjaival, guruld ki őket. Egy ideig lent fogja hagyni azt, amivel megpróbált leütni, na azt kell neked szétcsapnod. Amikor csak egy vagy kettő csáp maradt, meg fog próbálni megenni, ott kombózni kell asszem, és akkor vagy egyből megölöd, vagy csak ledob. A csápokon lesznek valahogy ilyen véres nyílt sebszerű dolgok, azokat kell ütni, hogy levágd a cuccokat, talán te teszed rá őket a csapkodással, vagy ő szétüti magának, sajnos fogalmam sincs. Arra is figyelj, hogy mérget is tud köpni!
2015. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kayrant már megöltem, meg szinte minden küldetést megcsináltam itt, csak ez van amit nem tudok..
2015. ápr. 1. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a Kayrant megölted, az azt jelenti, hogy vége annak a küldetésszálnak, ettől fogva kitörlődött a játékból minden, ami ahhoz a bizonyos küldetéshez lett külön betéve, így a te hajóroncsod is.
2015. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, továbbmentem, és amikor utaztam Vernonnal, mintha megtaláltam volna, mert Vergenben már ki volt pipálva.
2015. ápr. 3. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!