Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spiderman Total Mayhem android...

Mozes5 kérdése:

Spiderman Total Mayhem androidos játékot hogyan kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az apk-t fel kell telepíteni és utána amit le töltöttem hozzá cache zip fájlt azt ki csomagolom és be másolom a kért sdcard/gameloft/games mappába és utána inditom de nem jó mert le akar tölteni valamit wifin még. Próbáltam már úgy is hogy simán wifivel le töltöm hozzá ami kell de valami hiba üzenet jön elő és nem tudom hogy csináljam meg hogy elinduljon valaki tudna segíteni? Ha ez segít Xperia Arc S telòm van . A válaszokat előre is köszönöm!

2015. ápr. 1. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Google play...?
2015. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj azzal meg hogy fizetős :(
2015. ápr. 2. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Tolvajokkal itt nem foglalkozunk.
2015. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kíváncsi lennék rá hogy ki a tolvaj igazából na mind egy en sztem normálisan meg kérdeztem valamit nem pedig tahó módon "Tolvajokkal nem foglalkozunk" valaszért írtam ide szóval ha nem tudsz segíteni nem kell a komment
2015. ápr. 2. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!