Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban miért nem annyira...

Lolban miért nem annyira használják Shyvanát?

Figyelt kérdés
régebben meg akartam venni de nem nagyon látom, hogy bárki is használná mit gondoltok?

2015. ápr. 1. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Shyvana megvan,és bevàlt.De legtöbbször Lux-al szoktam nyomulni.Èn sem értem,pedig 1elég erős champion.
2015. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem használják, mert nevetséges top-os, jungle-ba lett kitalálva, de nincsen rendes CC_je. Nem tudja lefogni - megbénítani, lassítani az ellenfelet, csak gyorsabban fut a W-vel. Ez pedig hatalmas hátrány egy csapat harcban, ahol pont az olyan hősök képességei döntik el a csata kimenetlét, amelyek bénítanak, felütnek, stb. Többet érsz egy Jarvan 4-gyel, vagy Vi-vel.
2015. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Shyvana farm jungler. Nehezen tud gankelni, neki az feladata, hogy megvegye a devourert, stackelje fel a jungleben, majd late gamere carryzzen. Szóval gankelni szinte csak akkor tud, ha nagyon pushol az enemy.
2015. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!