Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kevés az fps-m a World...

Adoris kérdése:

Miért kevés az fps-m a World of Warcraft című játékban?

Figyelt kérdés

A PC-m viszonylag elfogadható, a játék nem túl erős gépigényt követel, de szeretném tovább részletezni a dolgokat:

-Intel 4690K 4 mag 3.5 Ghz (Turbo 3.9 Ghz)

-8 GB RAM DDR3 Kingstone

-AMD Radeon 6750 1GB DDR5 (Core clock - 740 Mhz, Memory clock - 4800 Mhz)

-Tápegység - Chieftec 650 W

-Internet - 10/1 Mbit/s

A gépem nem rég lett újra formázva, így Windows 7 64 bitről -> Windows 8.1 64 bitre került, de a probléma még továbbra is fenn áll!

Eredetin játszom Ragnaros és az Arathor szerveren.

Ha fullra veszem a grafikát, 15-20 fps-m lesz, ami szaggatást jelez nálam. Ha Mediumon hagyom, 25-30 fps-m lesz ami játszható nagyjából. De mivel a játék nem kér túl nagy gépigényt és a játék élményért szeretném ezt fullosan játszani, talán könnyen meglehet hogy nem a PC-mel van a gond, drivereket frissítettem, játékot frissítettem, addonok nélkül is kipróbáltam (de semmi változás), és ki is porszívóztam (ha ez is beleszámít). Véleményetek, ötletek?


Előre is köszönöm!



2015. ápr. 1. 18:52
 1/6 Csiß ***** válasza:
Sajnos low a vid.karid.Hasonló a gépem: i5-4570,8gb ram,viszont a vid.kártyám gtx 760.Egyedül Ashran tudja kicsit megizzasztani a gépet.Előzőleg nekem is egy AMD kártyám volt.Na az sz**rt se bírt.Esetleg még megpróbálhatod kikapcsolt v-sync-el és lowra húzott árnyékokkal.Hátha segít.
2015. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

zsenge az a vga wow-hoz, nvidia kártyákkal sokkal jobban megy az eredeti wow, tapasztalat.

Árnyékokat lődd ki, v-syncet is, illetve az élsimítást is kiveheted, úgy mennie kell.

2015. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Apropó, és milyen vidikarit ajánlotok? Típus, órajel, gyártó stb. és vajon 30ezerér lehet beszerezni ilyen hasonló GTX740-est?
2015. ápr. 1. 21:59
 4/6 CptTomato ***** válasza:
2015. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
amíg nincs vidikarid szedj le szinte mindent a jobb oszlopba kivéve a particle density-t...rengeteg fps-t spórolhatsz addig
2015. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket! :)

Lenne még 1 bónusz kérdésem is, körülbelül milyen videókártyát vegyek hogy a core clock és a memory clock órajele megfelelő legyen egy wow fullos futtatásához?

2015. ápr. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!