Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy számomra nagyon fontos...

Egy számomra nagyon fontos kérdéssel fordulnék a CS:GO, illetve informatikához értő emberekhez. Miért akadozik a Cs:GO-m hangja?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta megszerettem volna venni a

Couneter Strike-Global Offensive-et,a múlthéten összegyűlt a PayPal-ra a Cs:Go ára,tehát már biztos,hogy meglesz.

Amíg még gyűjtöttem,az egyik haverom kölcsönadta a játékot 1 napra,hogy próbáljam ki,nézzem meg,hogy tényleg tetszik-e stb. Viszont itt lenne egy gond,a gépem elég erős,sokkal nagyobb gépigénye van,mint a CS:GO-nak,tehát nem hinném,hogy avval lenne a gond. A Cs:Go tökéletesen fut stabil 90-100 FPS-el,full grafikán,de hang valamiért nagyon akad,példáúl amikor a főmenüben beszeretnék lépni a raktárba,akkor a zene megakad,és kb 3 mp-ig akad,mintha valami lemez akadt volna meg,vagy amikor meccsbe vagyok,és nyomok egy Esc-et akkor is. Ez nem nagy gond,mert a játékélményen egyátalán nem változtat,de egy idő után eléggé idegesítő tud lenni. Nem értem miért van,légyszíves aki otthon van ebben a témában az segítsen.

Miért van ez?



2015. ápr. 1. 22:18
 1/2 CptTomato ***** válasza:
Lassú vinyó? Nem torrenteztél miközben játszottal vagy ilyesmi?
2015. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vinyó biztos nem lassú,és,hogy torrenteztem-e,arra meg már nem emlékszem...
2015. máj. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!