Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Walking Dead játék 1....

A The Walking Dead játék 1. részében mit kell csinálni, hogy ne egyenek meg a zombik?

Figyelt kérdés
Ott amikor be vagyunk zárva a Drugstore-ba és bekapcsol a riasztó és jön egy csomó zombi, aztán el kell dönteni, hogy Doug-ot vagy a csajt mented-e meg, és utána elkapja egy zombi a Clementine-t és megmentjük, de meghalunk. Ha nem mentjük meg akkor ia meghalunk. Mit kell itt csinálni?

#játék #Walkimg Dead
2015. ápr. 3. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
pff már régen játszottam vele... de amikor el kapják a kislány a zombira kell nyomni hogy meg taposa vagy üti valamivel...
2015. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már rájöttem. Amúgy azután kaptak el, hogy megvédtem a kislányt. Ott nekem kellett elfutnom azért haltam meg. Azt hittem magától elfut. :D
2015. ápr. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!