Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age 2-ben mit kell...

Nikcsike0 kérdése:

A Dragon Age 2-ben mit kell csinálni akkor, amikor (többi lent)?

Figyelt kérdés
...valamilyen expedícióra kell felkészülni és az a Bartrand (törpe) még készülődik. Pontosan így szól a küldetés: ,,Bartrand is still making preparations. There is Time to finish any business remaining in Kirkwall." Sajnos még csak németül tanulok, így csak annyit tudtam levenni, hogy van még időm. De mire?

2015. ápr. 3. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Van egy (vagy több)olyan küldetésed függőben, amit még meg kell csinálnod, ha azzal kész vagy, utána mehetsz.
2015. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D ! Ahogy látom egy olyan küldetésféleségem van -whaa, még azt is le kell fordítani><. Olyan idegesítő, hogy már nem mutatja azt, hogy hova kell mennem. Nem akarsz majd még máskor is így segíteni? Van egy olyan érzésem, hogy még lesz olyan, amikor elakadok.
2015. ápr. 3. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha rpg-t játszol, nyugodtan szokj hozzá az olvasáshoz. Azonkívül a játékban van német nyelv...
2015. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na nem mondod?! Hogy én erre, hogy nem jöttem rá azalatt a rengeteg küldetés alatt... Ha van német nyelv, akkor lennél szíves elárulni, hogy hol tudom beállítani? http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..
2015. ápr. 3. 12:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha tudok, szívesen segítek, sokszor végigtoltam. :)
2015. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csori96 ***** válasza:
Szerintem egy RPG-t nem érdemes úgy játszani, hogy nem érted.
2015. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztosan ezerszer jobb úgy játszani, hogy érted, de ezt mostmár végigjátszom.
2015. ápr. 4. 07:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Valszeg eleve németül kellene telepíteni, de talán a felirat nyelvét még meg tudod változtatni beállításokban... de nagyon az elején vagy még, akár újra is telepítheted.
2015. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Xbox 360-on van...
2015. ápr. 4. 11:26
 10/10 A kérdező kommentje:
a beállításokban meg nem lehet nyelvet állítani.
2015. ápr. 4. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!