Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming Simulator 2013-ban...

Farming Simulator 2013-ban valahogyan ki lehet kapcsolni azt a játékmódot, hogy elfonnyadnak a növények?

Figyelt kérdés
Csak, mert megvan nekem az FS 15, és azon ki lehet kapcsolni. Az FS 13-ban akárhogyan kerestem, nem találom. Iszonyat kellemetlen, hogy mindig elfonnyad a vetemény, mielőtt learatnám! Segítene valaki?

2015. ápr. 3. 21:05
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
Időben kell aratni. Meg kell tanulni beosztani az időt. Nekem még sosem fonnyadt le semmim. Tervezni kell!
2015. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát akkor nincs a kikapcsolásra lehetőség. Sajnálom, mivel a 15-ben már ki lehet kapcsolni, illetve a 2011-ben pedig még nem is volt benne. Én is jó dolognak tartom, hogy tervezni kell, de egy probléma van ezzel az egésszel:

Pl. csak gondolj rá, hogy a Westbridge Hills-en található legnagyobb földet (9-es földet) bevetem, 120x-os gyorsításra állítom az időt, hogy kinőjön a vetemény. Persze a vetést nem egy vetőgéppel végzem, hanem legalább 3-mal. Amikor kinőtt, elkezdem aratni (és nem akkor kezdem el aratni, amikor az egész földön kinőtt, hanem már akkor, amikor az első rész kinőtt), és szintén nem egy kombájnnal aratok, hanem legalább 3-mal. Ez így teljesen jónak hangzik, de a "kis bibi" csak az, hogy akkora a föld, hogy még így is elfonnyad a vetemény.


Erre az egészre tudom, hogy az a megoldás, hogy, amikor kinő az első rész a földön, akkor leveszem 120x-os gyorsításról valós időre, és fokozatosan learatok annyit, amennyi kinőtt. Ha azt a kis részt learattam, akkor megint 120x-os gyorsítás jön, addig amíg a következő rész ki nem nő, és így tovább. Igen, ez megoldást jelenthet, de sajnos így nem kényelmes játszani, hogy mindig figyelni kell ezekre.


Szumma-szummárum nem te vagy a probléma, nem is vagyon én dühös rád, csak a játék okos készítőire, akik egy ilyen fontos dolgot figyelmen kívül hagytak, és gondolták, hogy a h*lye vásárlók megveszik a játékot, 'oszt kész, hagy' szenvedjenek. (Érdekes módon a 15-be már ki lehet kapcsolni.) Lehet, hogy van, akiknek ez nem okoz problémát, de van, akiknek igen is okoz.


Köszönöm a válaszod, sajnos vagy együtt játszok ezzel a problémával, vagy hagyhatom abba az egészet.

2015. ápr. 6. 17:26
 3/8 bamboochatheone ***** válasza:
Mivel szimulátorról beszélünk így evidens hogy elrohad/elfonnyad a vetemény ha nincs időben betakarítva. Ezért lehet gombokkal módosítani a játék órájának a sebességét(7-8 as gombok). Ezekkel nagyon könnyen lehet játszani. Meg kell tanulni használni.
2015. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így igaz, egyetértek veled, csak felhúz a játék készítőinek hanyagsága. ;-)
2015. ápr. 6. 19:04
 5/8 bamboochatheone ***** válasza:

Engem kifejezetten zavar hogy mondjuk nem rohad el a cucc.:D

Mivel élőben is mezőgazdasággal(is) foglalkozom így én a reális játékmenetet preferálom. Nálam az FS15-ben is ki van kapcsolva a rohadás mellőzése. Az idővel persze játszom mert arra szükség van.

2015. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mezőgazdasággal foglalkozol? Én is erre a pályára szeretnék majd kerülni idővel. Mit csinálsz a mezőgazdaságon belül? Szereted-e azt a munkát?
2015. ápr. 6. 23:01
 7/8 bamboochatheone ***** válasza:
Gyümölcstermesztés a fő csapásirány, de emellett foglalkozom zöldségtermesztéssel és kevés takarmánytermesztés is a palettán van. Igen szeretem csinálni főleg a gépi munkákat. Van egy 80-as MTZ-m és azt hajtom.:)
2015. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-D
2015. ápr. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!