Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Island Paradise! Az...

Sims 3 Island Paradise! Az évszakokkal is jó? Mármint nem zavaró ha tél van vagy ősz? Úgyis élvezhető?

Figyelt kérdés

Megkaptam az Island Paradise-t,de úgy játszok vele, hogy kikapcsolom az évszakokat és csak nyár van.. Bár én játszanék úgy is, csak félek, hogy úgy nem élvezhető, mégis csak egy sziget :D

Remélem lehet érteni.. Úgyis jó a játék, ha pl esik a hó?

Köszönöm a normális, segítő válaszokat!



2015. ápr. 4. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan, mint amikor más világban van hó, csupán annyi, hogy ez egy sziget, de amúgy itt is szokott lenni minden évszakban fesztivál (vagy mi), és azthiszem, lehet menni búvárkodni télen is (de nem vagyok benne biztos).

De nyugodtan próbáld ki, mert ha nem tetszik, játék közben is ki lehet kapcsolni. Ha kikapcsolod, max 2-3 nap és újra nyár lesz. :)

2015. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!